خانه آخرین اخبار صرافی ارز دیجیتال بیت هامب (Bithumb)، گفت که هک شده و 30 میلیون دلار به سرقت رفته است.

صرافی ارز دیجیتال بیت هامب (Bithumb)، گفت که هک شده و 30 میلیون دلار به سرقت رفته است.

توسط سردبیر بلاگ
0 نظر 492 بازدید

Bithumb ، مبادله ارز رمزنگاری شده مستقر در کره جنوبی ، گفت که روز چهارشنبه موقتاً خدمات پس انداز و برداشت پس از دزدیدن حدود 30 میلیون دلار سرقت ، به طور موقت متوقف شده است.

اپراتور مستقر در سئول در توییتر گفت که سکه های مسروقه از محل ذخیره خود Bithumb پوشیده شده و تمام دارایی کاربران به “کیف پول سرد” ایمن تر منتقل می شود.

مبادله اعلام نکرده است كه چه زمانی خدمات واریز و برداشت خود را دوباره شروع می كند.

بر اساس شاخص قیمت بیت کوین CoinDesk ، بیت کوین از حدود 6،718.35 دلار به پایین ترین نرخ به 6،561.79 دلار سقوط کرد. قیمت پس از آن شروع به بهبودی کرد و در ساعت 10:03 HK / SIN ، بیت کوین با 6،614.46 دلار معامله شد.

چنین حرکتی نسبت به دارایی بطور منظم بی ثبات نسبتاً ثابت است.

داده های CoinDesk همچنین نشان داد که قیمت اتریوم قبل از بهبودی اندک از سطح نزدیک به 535 دلار به پایین ترین سطح 521.07 دلار رسید.

کره جنوبی یک مرکز مهم تجارت Cryptocurrency است و Bithumb یکی از شلوغ ترین صرافی های سکه مجازی است.

در اوایل ماه جاری ، یک مبادله نسبتاً کوچک کره جنوبی ، Coinrail ، توئیت کرد که هک شده است ، و خاطرنشان کرد: ارزهای رمزنگاری کمتر شناخته شده مانند Pundi X از جمله کسانی بودند که تحت تأثیر قرار گرفتند.

برخی از ناظران اظهار داشتند که اخبار تحت تأثیر بیت کوین قرار گرفته و قیمت آن در شاخص کویندسک را به پایین ترین نرخ طی دو ماه ارسال کردند. با این وجود ، با توجه به اندازه نسبی Coinrail ، این ادعا بی نتیجه بود.

گفته می شود ، این سقوط همزمان با فروش گسترده تر كریپتو همزمان با گزارش وال استریت ژورنال بود كه گفت تنظیم كنندگان آمریكا در حال بررسی دستکاری قیمت بالقوه در چهار مبادله اصلی رمزنگاری بودند.

Bitcoin و ethereum پس از آنكه یك مقام رسمی كمسیون بورس و اوراق بهادار آمریكا گفتند كه هیچ یك از این دارایی های رمزپایه اوراق بهادار نیست ، افزایش بیشتری پیدا كردند. در همان زمان ، SEC همچنین گفت که بسیاری از ، اما نه همه ، عرضه اولیه سکه می تواند اوراق بهادار باشد و تحت نظارت نظارتی SEC و قوانین مربوط به اوراق بهادار.

0

مطالب مشابه پیشنهادی

نظرتان چیست؟

با ارسال نظر به ما این اجازه را می‌دهید تا ایمیل شما را ذخیره کنیم تا بعد از این، ارسال نظرات‌تان نیازی به تایید سردبیر نداشته باشد.