خانه آخرین اخبار راه‌اندازی مرکز خصوصی تحقیق و توسعه توسط بیت هامب (bithumb)

راه‌اندازی مرکز خصوصی تحقیق و توسعه توسط بیت هامب (bithumb)

توسط سردبیر بلاگ
0 نظر 213 بازدید

شرکت تبادلات رمزارزی بیت‌هامب، مرکز تحقیق‌ و‌ توسعه (R&D) خود را به تازگی تاسیس کرد.

براساس اطلاعیه‌ی منتشر‌شده در 6 ژانویه، این امر باعث می‌شود Bithumb اولین شرکت با مرکز تحقیقاتی “بلاک‌چین” و “ارز دیجیتال” در کره جنوبی باشد. Bithumb ابراز امیدواری زیادی برای تأثیر مرکز تحقیقات بر شرکت کرد و گفت:

Bithumb با تقویت قابلیت‌های تحقیق و توسعه خود به یک شرکت پیشرو در اکوسیستم ”بلاک‌چین” و “ارز‌ دیجیتال”  تبدیل خواهد شد.

 

هدف از تاسیس مرکز تحقیق و توسعه چه بوده است؟

مرکز جدید تحقیق و توسعه قرار است حدود 30 نفر را استخدام کرده و فعالیت خود را آغاز نماید. تیم تحقیقاتی Bithumb طراحی معماری سیستم‌شان را برای تقویت تحلیل تراکنش‌های عمومی بلاک‌چین و افزایش امنیت کلید خصوصی ارزهای دیجیتالی بررسی خواهد کرد.

تیم تحقیق در زمینه طراحی بر روی سیستم‌های تطبیق معامله با کارایی بالاتر از گذشته تمرکز خواهد کرد. این امر باعث می‌شود تا Bithumb بتواند همزمان به سفارشات بزرگ پاسخ دهد.

این صرافی قصد دارد تا فناوری‌های تقویت امنیت مرتبط با رمزگذاری، جداسازی توابع و اجرای سیستم های تایید را فراهم کند تا امکان ذخیره و استفاده ایمن از کلید‌های خصوصی فراهم شود. تیم تحقیقاتی Bithumb همچنین در زمینه تبادل‌داده با دسترسی بالا و کارایی بالا بین بلاک‌چین ها و سایر بانک‌های اطلاعاتی کار خواهد کرد.

علاوه بر این، کارکنان این مرکز وظیفه ساخت یک رابط برنامه‌نویسی برای گسترش ارز دیجیتال خود و به روزرسانی‌های مورد نیاز با آن را دارند.

 

 

0

مطالب مشابه پیشنهادی

نظرتان چیست؟

با ارسال نظر به ما این اجازه را می‌دهید تا ایمیل شما را ذخیره کنیم تا بعد از این، ارسال نظرات‌تان نیازی به تایید سردبیر نداشته باشد.