خانه آخرین اخبار پی‌پال و مرکادو لیبره درگاه جدید پرداخت می‌سازند

پی‌پال و مرکادو لیبره درگاه جدید پرداخت می‌سازند

توسط سردبیر بلاگ
0 نظر 866 بازدید

مدیر ارشد اجرایی شرکت پی‌پال “دن شولمن” اعلام نمود که به تازگی به توافقی با شرکت آرژانتینی مستقر شده در امریکا، مرکادو لیبره در بحث یکپارچه‌سازی جهانی درگاه پرداخت و یک سایت تجارت الکترونیکی در امریکای لاتین رسیده‌اند.

پی‌پال که به‌تازگی در اوایل سال جاری در پی معامله‌ای تجاری با شرکت مرکادو لیبره موفق به دریافت سهام خود شد، به یک درگاه پرداخت آنلاین بر روی سایت “مرکادو پاگو” برای مشتریان برزیلی و مکزیکی تبدیل خواهد شد که امکان دسترسی به هزاران بازرگان را برای 300 میلیون کاربر پی‌پال بر‌روی این سایت فراهم می‌آورد.

شولمن در حساب کاربری لینکدین خود چنین نوشت:

این تنها آغاز کار‌‌های شگفت‌انگیزی بود که ما می‌توانیم با همکاری یکدیگر انجام دهیم. با همکاری نزدیک، ما می‌توانیم به‌طور مشترک از مقیاس و قابلیت‌های پلتفرم خود استفاده کنیم تا این پلتفرم سهم عظیمی را در کمک به اقتصاد دیجیتال جهانی داشته باشد.

پی‌پال همچنین برای خرید و فروش در بازار‌های بین مرزی شرکت مرکادو لیبره پذیرفته می‌شود. سر‌انجام سایت مرکاو پاگو به‌عنوان یک گزینه پرداخت برای تمامی بازرگانان جهان در دسترس خواهد بود.

شولمن افزود که این توافق‌نامه سبب می‌شود تا کاربران سایت مرکادو پاگو پول نقد خود را در کیف‌پول‌های دیجیتالی با استفاده از خدمات مرکادو پاگو واریز کنند که این فرآیند به‌طور آزمایشی در برزیل و مکزیک آغاز خواهد شد.

1

مطالب مشابه پیشنهادی

نظرتان چیست؟

با ارسال نظر به ما این اجازه را می‌دهید تا ایمیل شما را ذخیره کنیم تا بعد از این، ارسال نظرات‌تان نیازی به تایید سردبیر نداشته باشد.